Jak dodać formę płatności w Google Play?

Dodaj jedną z kilku form płatności w Google Play, dzięki czemu będziesz miał możliwość płacenia za produkty  i usługi w Google Play, a także otrzymywać wpłaty za sprzedawane przez Ciebie usługi i produkty.

Dodanie form płatności

1) Zaloguj się do swojego konta Google Play. Jeżeli go jeszcze nie posiadasz, zarejestruj konto.

2) Wybierz “Konto”

dodanie płatności google

3) Wybierz “Formy płatności”

4) Zdecyduj się na jedną z trzech form płatności:

a) Dodaj kartę kredytową lub debetową – podepnij swoją kartę bankową, dzięki czemu środki na zakupy w Google Play będą pobierane automatycznie.

b) Skorzystaj z płatności przez operatora (Play, Plus, Orange itp.) – podepnij konto Google Play do swojego konta abonamentowego w sieci telefonicznej. Kwota za zakupy w Real Soccer Manager zostanie doliczona do Twojego rachunku telefonicznego

c) Wykorzystaj kod – zrealizuj zakupy w Real Soccer Manager za pomocą kodu, który możesz zakupić m.in. w sklepach spożywczych. Wpisz otrzymany kod i zapłać za zakupy w Google Play.

5) Jeżeli zdecydowałeś się dodać kartę bankową, będziesz musiał podać numer karty, która zostanie automatycznie połączona z kontem Google Play.

6) Jeżeli skorzystasz z płatności przez operatora telefonicznego, zostaniesz automatycznie zweryfikowany dzięki przesłaniu wiadomości dotyczącej weryfikacji konta do operatora sieci komórkowej.

Szczegółowe informacje na temat dodania form płatności w Google Play znajdziesz w specjalnie przygotowanej pomocy – kliknij TUTAJ.

Pobierz aplikację już teraz!

google play real soccer manager
appstore real soccer manager

Pozostałe poradniki:

Jak głosować w aplikacji Real Club Manager: kliknij TUTAJ.