Kolejka 1
Stella Luboń 1-2 Clescevia Kleszczewo
Polonia II Środa Wielkopolska 0-3 Czarni Czerniejewo
Pogoń Książ Wielkopolski 1-1 Phytopharm Klęka
Piast Łubowo 6-1 Jurand Koziegłowy
Pelikan Niechanowo 0-3 Kłos II Zaniemyśl
IKP Olimpia Poznań 3-0 Lechita Kłecko
Maratończyk Brzeźno 3-0 Lider Swarzędz

 

Kolejka 2
Clescevia Kleszczewo 4-2 Lider Swarzędz
Lechita Kłecko 1-2 Maratończyk Brzeźno
Kłos II Zaniemyśl 0-2 IKP Olimpia Poznań
Jurand Koziegłowy 2-4 Pelikan Niechanowo
Phytopharm Klęka 2-1 Piast Łubowo
Czarni Czerniejewo 9-2 Pogoń Książ Wielkopolski
Polonia II Środa Wielkopolska 3-2 Stella Luboń

 

Kolejka 3
Polonia II Środa Wielkopolska 6-0 Clescevia Kleszczewo
Pogoń Książ Wielkopolski 3-1 Stella Luboń
Piast Łubowo 0-4 Czarni Czerniejewo
Pelikan Niechanowo 1-1 Phytopharm Klęka
Maratończyk Brzeźno 1-1 Kłos II Zaniemyśl
Lider Swarzędz 3-1 Lechita Kłecko
Jurand Koziegłowy 1-1 IKP Olimpia Poznań

 

Kolejka 4
Clescevia Kleszczewo 2-3 Lechita Kłecko
Kłos II Zaniemyśl 0-3 Lider Swarzędz
Jurand Koziegłowy 1-1 Maratończyk Brzeźno
Phytopharm Klęka 1-1 IKP Olimpia Poznań
Czarni Czerniejewo 0-1 Pelikan Niechanowo
Stella Luboń 2-4 Piast Łubowo
Polonia II Środa Wielkopolska 6-0 Pogoń Książ Wielkopolski

 

Kolejka 5
Pogoń Książ Wielkopolski 6-2 Clescevia Kleszczewo
Piast Łubowo 2-4 Polonia II Środa Wielkopolska
Pelikan Niechanowo 2-2 Stella Luboń
IKP Olimpia Poznań 3-3 Czarni Czerniejewo
Maratończyk Brzeźno 0-1 Phytopharm Klęka
Lider Swarzędz 1-1 Jurand Koziegłowy
Lechita Kłecko 4-0 Kłos II Zaniemyśl

 

Kolejka 6
Clescevia Kleszczewo 1-0 Kłos II Zaniemyśl
Jurand Koziegłowy 1-1 Lechita Kłecko
Phytopharm Klęka 0-0 Lider Swarzędz
Czarni Czerniejewo 7-0 Maratończyk Brzeźno
Stella Luboń 0-3 IKP Olimpia Poznań
Polonia II Środa Wielkopolska 0-0 Pelikan Niechanowo
Pogoń Książ Wielkopolski 5-5 Piast Łubowo

 

Kolejka 7
Piast Łubowo 3-1 Clescevia Kleszczewo
Pelikan Niechanowo 9-1 Pogoń Książ Wielkopolski
IKP Olimpia Poznań 2-1 Polonia II Środa Wielkopolska
Maratończyk Brzeźno 2-2 Stella Luboń
Lider Swarzędz 3-7 Czarni Czerniejewo
Lechita Kłecko 1-1 Phytopharm Klęka
Kłos II Zaniemyśl 2-2 Jurand Koziegłowy

 

Kolejka 8
Clescevia Kleszczewo 1-3 Jurand Koziegłowy
Phytopharm Klęka 2-0 Kłos II Zaniemyśl
Czarni Czerniejewo 8-4 Lechita Kłecko
Stella Luboń 2-6 Lider Swarzędz
Polonia II Środa Wielkopolska 9-0 Maratończyk Brzeźno
Pogoń Książ Wielkopolski 1-4 IKP Olimpia Poznań
Piast Łubowo 0-0 Pelikan Niechanowo

 

Kolejka 9
Pelikan Niechanowo 1-1 Clescevia Kleszczewo
IKP Olimpia Poznań 1-0 Piast Łubowo
Maratończyk Brzeźno 0-4 Pogoń Książ Wielkopolski
Lider Swarzędz 3-3 Polonia II Środa Wielkopolska
Lechita Kłecko 4-2 Stella Luboń
Kłos II Zaniemyśl 1-2 Czarni Czerniejewo
Jurand Koziegłowy 0-0 Phytopharm Klęka

 

Kolejka 10
Clescevia Kleszczewo 1-2 Phytopharm Klęka
Czarni Czerniejewo 8-3 Jurand Koziegłowy
Stella Luboń 2-1 Kłos II Zaniemyśl
Polonia II Środa Wielkopolska 2-1 Lechita Kłecko
Pogoń Książ Wielkopolski 2-1 Lider Swarzędz
Piast Łubowo 4-1 Maratończyk Brzeźno
Pelikan Niechanowo 3-2 IKP Olimpia Poznań

 

Kolejka 11
IKP Olimpia Poznań 5-0 Clescevia Kleszczewo
Maratończyk Brzeźno 1-3 Pelikan Niechanowo
Lider Swarzędz 9-1 Piast Łubowo
Lechita Kłecko 1-3 Pogoń Książ Wielkopolski
Kłos II Zaniemyśl 0-4 Polonia II Środa Wielkopolska
Jurand Koziegłowy 1-1 Stella Luboń
Phytopharm Klęka 1-5 Czarni Czerniejewo

 

Kolejka 12
Clescevia Kleszczewo 0-1 Czarni Czerniejewo
Stella Luboń -Phytopharm Klęka
Polonia II Środa Wielkopolska 5-0 Jurand Koziegłowy
Pogoń Książ Wielkopolski 2-1 Kłos II Zaniemyśl
Piast Łubowo 0-2 Lechita Kłecko
Pelikan Niechanowo 1-2 Lider Swarzędz
IKP Olimpia Poznań 2-0 Maratończyk Brzeźno

 

Kolejka 13
Maratończyk Brzeźno 2-6 Clescevia Kleszczewo
Lider Swarzędz 2-4 IKP Olimpia Poznań
Lechita Kłecko 4-0 Pelikan Niechanowo
Kłos II Zaniemyśl 3-3 Piast Łubowo
Jurand Koziegłowy 1-1 Pogoń Książ Wielkopolski
Phytopharm Klęka 2-1 Polonia II Środa Wielkopolska
Czarni Czerniejewo 4-1 Stella Luboń