Terminarz rundy wiosennej klasy A – sezon 2017/2018

 

Kolejka 14
Clescevia Kleszczewo – Stella Luboń
Czarni Czerniejewo – Polonia II Środa Wielkopolska
Phytopharm Klęka – Pogoń Książ Wielkopolski
Jurand Koziegłowy – Piast Łubowo
Kłos II Zaniemyśl – Pelikan Niechanowo
Lechita Kłecko – IKP Olimpia Poznań
Lider Swarzędz – Maratończyk Brzeźno

 

Kolejka 15
Stella Luboń – Polonia II Środa Wielkopolska
Lider Swarzędz – Clescevia Kleszczewo
Maratończyk Brzeźno – Lechita Kłecko
IKP Olimpia Poznań – Kłos II Zaniemyśl
Pelikan Niechanowo – Jurand Koziegłowy
Piast Łubowo – Phytopharm Klęka
Pogoń Książ Wielkopolski – Czarni Czerniejewo

 

Kolejka 16
IKP Olimpia Poznań – Jurand Koziegłowy
Clescevia Kleszczewo – Polonia II Środa Wielkopolska
Stella Luboń – Pogoń Książ Wielkopolski
Czarni Czerniejewo – Piast Łubowo
Phytopharm Klęka – Pelikan Niechanowo
Kłos II Zaniemyśl – Maratończyk Brzeźno
Lechita Kłecko – Lider Swarzędz

 

Kolejka 17
Lechita Kłecko – Clescevia Kleszczewo
Lider Swarzędz – Kłos II Zaniemyśl
Maratończyk Brzeźno – Jurand Koziegłowy
IKP Olimpia Poznań – Phytopharm Klęka
Pelikan Niechanowo – Czarni Czerniejewo
Piast Łubowo – Stella Luboń
Pogoń Książ Wielkopolski – Polonia II Środa Wielkopolska

 

Kolejka 18
Clescevia Kleszczewo – Pogoń Książ Wielkopolski
Polonia II Środa Wielkopolska – Piast Łubowo
Stella Luboń – Pelikan Niechanowo
Czarni Czerniejewo – IKP Olimpia Poznań
Phytopharm Klęka – Maratończyk Brzeźno
Jurand Koziegłowy – Lider Swarzędz
Kłos II Zaniemyśl – Lechita Kłecko

 

Kolejka 19
Kłos II Zaniemyśl – Clescevia Kleszczewo
Lechita Kłecko – Jurand Koziegłowy
Lider Swarzędz – Phytopharm Klęka
Maratończyk Brzeźno – Czarni Czerniejewo
IKP Olimpia Poznań – Stella Luboń
Pelikan Niechanowo – Polonia II Środa Wielkopolska
Piast Łubowo – Pogoń Książ Wielkopolski

 

Kolejka 20
Clescevia Kleszczewo – Piast Łubowo
Pogoń Książ Wielkopolski – Pelikan Niechanowo
Polonia II Środa Wielkopolska – IKP Olimpia Poznań
Stella Luboń – Maratończyk Brzeźno
Czarni Czerniejewo – Lider Swarzędz
Phytopharm Klęka – Lechita Kłecko
Jurand Koziegłowy – Kłos II Zaniemyśl

 

Kolejka 21
Jurand Koziegłowy – Clescevia Kleszczewo
Kłos II Zaniemyśl – Phytopharm Klęka
Lechita Kłecko – Czarni Czerniejewo
Lider Swarzędz – Stella Luboń
Maratończyk Brzeźno – Polonia II Środa Wielkopolska
IKP Olimpia Poznań – Pogoń Książ Wielkopolski
Pelikan Niechanowo – Piast Łubowo

 

Kolejka 22
Clescevia Kleszczewo – Pelikan Niechanowo
Piast Łubowo – IKP Olimpia Poznań
Pogoń Książ Wielkopolski – Maratończyk Brzeźno
Polonia II Środa Wielkopolska – Lider Swarzędz
Stella Luboń – Lechita Kłecko
Czarni Czerniejewo – Kłos II Zaniemyśl
Phytopharm Klęka – Jurand Koziegłowy

 

Kolejka 23
Phytopharm Klęka – Clescevia Kleszczewo
Jurand Koziegłowy – Czarni Czerniejewo
Kłos II Zaniemyśl – Stella Luboń
Lechita Kłecko – Polonia II Środa Wielkopolska
Lider Swarzędz – Pogoń Książ Wielkopolski
Maratończyk Brzeźno – Piast Łubowo
IKP Olimpia Poznań – Pelikan Niechanowo

 

Kolejka 24
Clescevia Kleszczewo – IKP Olimpia Poznań
Pelikan Niechanowo – Maratończyk Brzeźno
Piast Łubowo – Lider Swarzędz
Pogoń Książ Wielkopolski – Lechita Kłecko
Polonia II Środa Wielkopolska – Kłos II Zaniemyśl
Stella Luboń – Jurand Koziegłowy
Czarni Czerniejewo – Phytopharm Klęka

 

Kolejka 25
Czarni Czerniejewo – Clescevia Kleszczewo
Phytopharm Klęka – Stella Luboń
Jurand Koziegłowy – Polonia II Środa Wielkopolska
Kłos II Zaniemyśl – Pogoń Książ Wielkopolski
Lechita Kłecko – Piast Łubowo
Lider Swarzędz – Pelikan Niechanowo
Maratończyk Brzeźno – IKP Olimpia Poznań

 

Kolejka 26
Clescevia Kleszczewo – Maratończyk Brzeźno
IKP Olimpia Poznań – Lider Swarzędz
Pelikan Niechanowo – Lechita Kłecko
Piast Łubowo – Kłos II Zaniemyśl
Pogoń Książ Wielkopolski – Jurand Koziegłowy
Polonia II Środa Wielkopolska – Phytopharm Klęka
Stella Luboń – Czarni Czerniejewo