Przed zawodnikami IKP Olimpia kolejny sparing w zimowym okresie przygotowawczym. Podopieczni trenera Mariana Toporskiego w sobotę zagrają na wyjeździe ze Złotymi Złotkowo.

Szkoleniowiec IKP Olimpia nadal nie może skorzystać z usług wszystkich zawodników. Dobrą wiadomością jest jednak fakt, że powoli do zdrowia wracają już Sławomir Urbaniak, Karol Gołoś, czy Marcin Siatkowski. Cała trójka już niebawem powinna być do dyspozycji trenera. W tygodniu opiekun IKP nie mógł skorzystać z usług z kolejnych dwóch chorych graczy, choć wszystkie znaki na niebie i ziemi pokazują, że sytuacja kadrowa znacznie poprawi się po weekendzie.

Zanim jednak weekend minie, Olimpia zagra kontrolnie ze Złotymi Złotkowo. To drugi zespół grupy drugiej poznańskiej klasy A. Piłkarze ze Złotkowa w trzynastu spotkaniach uzbierali 27 punktów, tracąc pięć do pierwszego Nałęczu Ostroróg. Tyle samo oczek na koncie ma z kolei Przemysław Poznań.

Początek sobotniego sparingu Złoci Złotkowo – IKP Olimpia o godzinie 14:00 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Suchym Lesie.