Akademia Piłkarska Reissa OSiR Baranowo Poznań będzie kolejnym przeciwnikiem IKP Olimpia w trakcie zimowych przygotowań. Sparing odbędzie się już w najbliższą środę 27 lutego.

Podopieczni trenera Mariana Toporskiego w ramach zimowych przygotowań rozegrają swój drugi mecz kontrolny. W pierwszym sparingu przegrali nieznacznie z Avią Kamionki, by ostatnio wygrać 4-2 z wyżej notowanym Gromem Plewiska. Tym razem rywalem IKP Olimpia będzie Akademia Reissa OSiR Baranowo Poznań.

Nasz najbliższy sparingpartner występuje na co dzień w rozgrywkach ligi międzyokręgowej, w grupie zachodniej. Poznaniacy w piętnastu spotkaniach uzbierali 28 punktów, dlatego zajmują szóste miejsce w tabeli, tracąc zaledwie jedno oczko do trzeciego PKS Racot.

Akademia Reissa ponad tydzień temu zmierzyła się kontrolnie ze wspominaną wcześniej Avią Kamionki, przegrywając nieznacznie 3-4. Teraz będzie miała okazję sprawdzić się na tle IKP Olimpia. Mecz zostanie rozegrany w środę 27 lutego o godzinie 20:30 na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Baranowie.