IKP Olimpia w swoim drugim meczu towarzyskim wygrała 4-2 z wyżej notowanym zespołem Gromu Plewiska. Dwa gole strzelił Sławomir Urbaniak, a po jednej Mateusz Pikul i zawodnik testowany.

Poznaniacy objęli prowadzenie już na początku spotkania. Sławomir Urbaniak otrzymał prostopadłe podanie z głębi pola, wyprzedził przeciwnika, a następnie pewnym strzałem pod poprzeczkę wpisał się na listę strzelców. Kilka chwil później IKP Olimpia prowadziła już 2-0. Tym razem jeden z zawodników testowanych zagrał na skrzydło do Jędrzeja Starzaka, ten dostrzegł wspominanego Urbaniaka, który takich okazji nie zwykł marnować.

Starzak mógł również cieszyć się z trafienia, jednak po oskrzydlającej akcji, sędzia główny dostrzegł faul skrzydłowego, bramki nie uznając. Grom Plewiska odpowiedział jeszcze przed przerwą, piłka po strzale z rzutu wolnego odbiła się od poprzeczki, a dobitka jednego z piłkarzy okazała się skuteczna.

W drugiej części meczu musieliśmy poczekać na gole. Worek otworzył zawodnik testowany, który nie zmarnował dobrego, prostopadłego podania Bartłomieja Kryczki. Kilka chwil później było już 4-1 dla podopiecznych trenera Mariana Toporskiego, a pewnym egzekutorem rzutu karnego okazał się Mateusz Pikul. Ostatnie słowo należało do gości, którzy z zimną krwią wykorzystali sytuację sam na sam z Krzysztofem Raczkiem.