Decathlon Franowo został oficjalnie nowym partnerem technicznym zespołu IKP Olimpia. Poznański oddział sklepu sportowego będzie ubierał pierwszą drużynę w stroje marki Kipsta.

IKP Olimpia już pod koniec rundy jesiennej miała okazję występować w nowych strojach marki Kipsta. Teraz obie strony postanowiły sformalizować współpracę. – Cieszymy się, że doszliśmy do porozumienia z przedstawicielami sklepu Decathlon Franowo. Temat współpracy rozpoczęliśmy tak naprawdę już we wrześniu, kiedy zakupiliśmy partię sprzętu, w tym strojów meczowych i piłek. Postanowiliśmy wykorzystać przerwę zimową, aby sformalizować naszą współpracę, dograliśmy szczegóły i dzisiaj możemy cieszyć się z podpisania umowy. W ramach podpisanej umowy nie tylko mamy możliwość nabywania sprzętu marki Kipsta na określonych warunkach. Będziemy także testować nowe produkty wprowadzane przez markę na rynek i dzielić się swoimi opiniami na ich temat. – powiedział Maciej Sadłowski z IKP Olimpia.

Ze współpracy zadowolony jest również Lider Sportu Piłka Nożna  w Decathlon Franowo, Tomasz Barylski. – Nasza firma stawia na udostępnianie sportu wszystkim Polakom. Bardzo ważne są dla Nas Marki Pasje dostępne w naszej ofercie. Jedną z nich jest Kipsta by Decathlon dedykowana piłce nożnej. Cieszymy się z rozpoczętej współpracy z IKP Olimpia Poznań. Jesteśmy przekonani, że nasza współpraca będzie niezwykle kreatywna i przyniesie wiele pozytywnych efektów.  – powiedział.