Piłkarze Olimpii Poznań przygotowują się do niedzielnego spotkania z rezerwami Polonia Środa Wielkopolska. Trener Marian Toporski na poniedziałkowych zajęciach nie mógł skorzystać z usług wszystkich zawodników.

– Na ostatnim treningu dolegliwości bólowe ścięgna Achillesa zgłosił Filip Paszkiewicz. Ból wynika z przeciążenia po rundzie gry na sztucznej nawierzchni – powiedział Marcin Kołodziejczak. Prawy obrońca w środę powinien już jednak trenować z pełnymi obciążeniami.

Jednym z piłkarzy, którzy nie zagrali w ostatnim spotkaniu z Avią Kamionki był Sławomir Urbaniak. – Zgłosił ból w mięśniu dwugłowym uda, póki co nie jest do dyspozycji sztabu szkoleniowego – dodał klubowy fizjoterapeuta. Podobnie rzecz ma się z Karolem Gołosiem. – Ma mocno zbite kolano lewej nogi, skarży się na ból, dlatego czeka go odpoczynek.

Problemy z plecami ma Mateusz Pikul. – Ponownie zgłosił ból w kręgosłupie na odcinku lędźwiowym, tym razem skutecznie udało się zniwelować objawy w kręgosłupie – podsumował Marcin Kołodziejczak.

Pobierz aplikację Real Club Manager