Premium Pożyczki nie zwalnia tempa! Przedstawiciele sponsora Olimpii Poznań postanowili podbić stawkę premii na sobotni mecz z Czarnymi Czerniejewo.

Przypomnijmy, że Premium Pożyczki na najbliższy mecz Olimpii Poznań z Czarnymi Czerniejewo wrzucili do puli 500 złotych. W przypadku zwycięstwa poznaniaków, 300 zł trafi do najlepszego zawodnika zespołu wybranego przez menadżerów, trzech kolejnych piłkarzy miało otrzymać dodatkową premię w wysokości 50 złotych, natomiast najlepszy menadżer w aplikacji Real Club Manager – kolejne 50 złotych.

Sytuacja uległa jednak zmianie! Premium Pożyczki podwaja premię za zwycięstwo z Czarnymi Czerniejewo. To oznacza, że najlepszy piłkarz Olimpii otrzyma premię w wysokości 600 złotych, a trzech kolejnych po 100 złotych. Na wyższą wygraną może liczyć również najlepszy menadżer aplikacji Real Club Manager, który zgarnie 100 złotych.

Jak wybrać najlepszego zawodnika meczu?

Decyduje o tym prestiż zawodnika. Każdy menadżer w aplikacji Real Club Manager po zakończeniu spotkania będzie mógł dodawać punkty prestiżu poszczególnym piłkarzom – wystarczy wejść w KALENDARZ, następnie w ARCHIWALNE SPOTKANIA i OCENY ZAWODNIKÓW. Każdy menadżer musi oddać 5 punktów na wybranych przez siebie zawodników.

Miejsce I – 600 zł
Miejsce II – 100 zł
Miejsce III – 100 zł
Miejsce IV – 100 zł

Nagroda pieniężna dla menadżerów

To jednak nie koniec! W przypadku zwycięstwa Olimpii, na nagrodę pieniężną w wysokości 50 złotych może liczyć również najlepszy menadżer najbliższego tygodnia. Wpływ na ocenę ma tutaj czas spędzony w aplikacji Real Club Manager, udział w głosowaniach na ustawienie i skład zespołu, czy zabawa w mini grach i kupna plakatów i pozostałych pozycji w sklepie.

Najlepszy menadżer tygodnia – 100 zł

Pobierz aplikację Real Club Manager