Piłkarze Olimpii Poznań mają za sobą ostatni trening przed sobotnim starciem z Liderem Swarzędz. Na kilkanaście godzin przed meczem prezentujemy Wam sytuację zdrowotną zespołu.

– Na ostatnim treningu dolegliwości bólowe mięśni łydki zgłosił mi Filip Paszkiewicz. Były spowodowane przeciążeniem, jednak terapia spowodowała całkowite rozluźnienie, dzięki czemu zawodnik będzie gotowy na mecz – powiedział fizjoterapeuta Marcin Kołodziejczak.

Bardzo dobrą wiadomością jest powrót do zdrowia Sebastiana Łuczaka, Pomocnik nie odczuwa już bólu w kolanie, dlatego również będzie do dyspozycji trenera Mariana Toporskiego. – Od poniedziałku ćwiczy już z pełnymi obciążeniami – dodał klubowy fizjoterapeuta.

Coraz lepiej wygląda również sytuacja zdrowotna Piotra Strągowskiego. – Jestem zadowolony z jego pracy. Od poniedziałku będzie trenować już z całym zespołem. W tym tygodniu mocno pracowaliśmy nad poprawą mięśni – podsumował Marcin Kołodziejczak. Po weekendzie do zajęć wróci również Sławomir Urbaniak, który kończy naświetlania ścięgna Achillesa.

Pobierz aplikację Real Club Manager