Marian Toporski został oficjalnie nowym trenerem Olimpii Poznań. Szkoleniowiec poprowadzi zespół w rozgrywkach Klasy Okręgowej.

Działacze Olimpii Poznań zdecydowali się w przerwie letniej zmienić trenera pierwszego zespołu. Osiągnięto porozumienie z Marianem Toporskim, który w poniedziałek poprowadzi pierwszy trening z nową drużyną. Doświadczony szkoleniowiec miał okazję pracować wcześniej w roli trenera Wełny Skoki, Zielonych Lubosz, czy Wełny Rogoźno.

– Po rozmowach z trenerem mogę stwierdzić, że jesteśmy jednomyślni w sprawach przygotowania drużyny na nowy sezon, a także w jaki sposób będzie prowadzona. Cieszę się, że zespół otrzyma dopływ świeżej energii. Teraz przed nami ciężka praca, aby nasze wspólne cele zostały zrealizowane – powiedział prezes Robert Nadrau.

– Dotąd trwały rozmowy jedynie z zarządem i nie ukrywam, że co do planu to jesteśmy zgodni. Celem jest awans. Ma to się również wiązać z równomiernym rozwojem drużyny, a co za tym idzie dalsze awanse do wyższych klas rozgrywkowych. Będziemy na pewno starali się to robić jak najsprawniej i jak najszybciej – przyznał nowy szkoleniowiec Olimpii Poznań.

Wkrótce za pośrednictwem naszego serwisu internetowego opublikujemy wywiad i szczegółową sylwetkę nowego trenera Olimpii Poznań.

Pobierz aplikację Real Soccer Manager