Piłkarze Olimpii Poznań w niedzielę zagrają na wyjeździe z Maratończykiem Brzeźno. Kibice już teraz mogą wybierać skład na spotkanie, a my wykorzystując chwilę przerwy zaprezentowaliśmy tradycyjnie raport zdrowotny.

– Na ostatnim treningu dolegliwości bólowe zgłosili mi Sebastian Walkowiak, Dariusz Andrzejak, Kamil Lesiński, Krystian Antczak i Marcin Daniel – wyliczył fizjoterapeuta Marcin Kołodziejczak, który miał okazje pracować z wymienionymi zawodnikami.

Sebastian Walkowiak zmagał się z przeciążeniem mięsni łydki i przywodzicieli uda. – Będzie gotowy do gry w niedzielę – wyjaśnił Kołodziejczak. Drobne problemy z kolanem miał Dariusz Andrzejak, ale i on jest zdolny do gry w najbliższym starciu. – To przeciążenie mięśnia podkolanowego oraz więzadła podkolanowego skośnego. Praca na tych strukturach dała szybkie efekty – dodał.

– Krystian Antczak i Kamil Lesiński zgłosili ból w okolicy stawu skokowego. Praca na strukturach więzadłowych przyniosła efekt i będą mogli grać w niedzielę – powiedział klubowy fizjoterapeuta.

Znacznie gorzej wygląda sytuacja z Marcinem Danielem, który ma problem z torebką stawową oraz aparatem więzadłowym w stawie skokowym prawym. – Piłkarz musi przejść badanie USG w celu potwierdzenia diagnozy – podsumował Marcin Kołodziejczak.

Pobierz aplikację Real Soccer Manager