Piłkarze z czuba klasyfikacji strzelców nie odpuszczają i w ostatni weekend zdobyli kolejne bramki. Sprawdź zaktualizowany ranking najlepszych strzelców goli w sezonie 2017/2018.

Jedno trafienie w weekend zanotował Maciej Lisiecki. Lider klasyfikacji ma spora przewagę nad resztą stawki i nic nie wskazuje na to, żeby został wyprzedzony w dwóch ostatnich meczach. Warto jednak wspomnieć o trzech golach drugiego w klasyfikacji Adriana Małka z Lidera Swarzędz. Po jednej bramce w weekend zdobyli natomiast Kacper Serwatka i Krystian Antczak.

Klasyfikacja strzelców klasy A po 24. kolejce:

37 – Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

28 – Adrian Małek (Lider Swarzędz)

22- Kacper Serwatka (Lechita Kłecko), Krystian Antczak (Olimpia Poznań)

17 – Krzysztof Kaźmierczak (Polonia II Środa Wielkopolska)

16 – Mateusz Szymkowiak (Lider Swarzędz), Damian Grzesiak (Piast Łubowo/Czarni Czerniejewo)

14 – Szymon Grzelak (Polonia II Środa Wielkopolska)

13 – Marcin Daniel (Olimpia Poznań)

11 – Maciej Adamski (Piast Łubowo)

10 – Dawid Jurga (Stella Luboń), Patryk Buczkowski (Czarni Czerniejewo), Daniel Baran (Stella Luboń), Sławomir Urbaniak (Olimpia Poznań)

9 – Jakub Januchowski (Pelikan Niechanowo), Marcin Tomczak (Pogoń Książ Wlkp.), Piotr Jabłecki (Jurand Koziegłowy), Piotr Jabłecki (Jurand Koziegłowy), Piotr Galusik (Pogoń Książ Wlkp.)

8 – Kamil Galusik (Pogoń Książ Wlkp.), Maciej Maćkowiak (Pogoń Książ Wielkopolski), Patryk Buczkowski (Czarni Czerniejewo), Tomasz Szymczak (Clescevia Kleszczewo)

7 – Adrian Błaszak (Polonia II Środa Wielkopolska), Paweł Błaszczyk (Clescevia Kleszczewo)

6 – Alan Tomkowiak (Lechita Kłecko), Filip Adamski (Piast Łubowo), Piotr Stępniak (Lider Swarzędz) Paweł Kaźmierczak (Kłos II Zaniemyśl), Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Krystian Kulczyk (Jurand Koziegłowy), Piotr Kujawa (Clescevia Kleszczewo)

5 – Krystian Grzesiak (Piast Łubowo), Gaweł Perz (Olimpia Poznań), Krystian Pawlak (Polonia II Środa Wlkp.), Krzysztof Pawłowski (Czarni Czerniejewo), Mateusz Pikul (Olimpia Poznań)

4 – Wojciech Franc (Jurand Koziegłowy), Mikołaj Łopatka (Polonia II Środa Wlkp.), Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Rafał Wawrzyniak (Czarni Czerniejewo), Jakub Wolski (Phytopharm Klęka), Bartosz Pawlaczyk (Polonia II Środa Wielkopolska), Piotr Wagner (Jurand Koziegłowy), Jakub Pioch (Kłos II Zaniemyśl), Krzysztof Zawacki (Phytopharm Klęka), Dariusz Andrzejak (Olimpia Poznań), Piotr Saskowski (Lechita Kłecko), Filip Osiński (Phytopharm Klęka), Paweł Balcerowski (Clescevia Kleszczewo), Mateusz Zbierski (Lider Swarzędz)

3 – Piotr Kalak (Polonia II Środa Wielkopolska), Błażej Matysiak (Pelikan Niechanowo), Tomasz Molka (Pogoń Książ Wlkp.), Dawid Kosturski (Lider Swarzędz), Krzysztof Jackowiak (Pelikan Niechanowo), Kamil Maciejewski (Piast Łubowo), Sebastian Przybysławski (Maratończyk Brzeźno), Marcin Ogrodowczyk (Stella Luboń), Oleksandr Danyliuk (Clescevia Kleszczewo), Mohamed Tayachi (Stella Luboń), Dawid Biernat (Pogoń Książ Wlkp.), Matesz Kriger (Lechita Kłecko), Mikołaj Przewoźny (Lider Swarzędz), Sebastian Walkowiak (Olimpia Poznań), Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy), Konrad Piechowiak (Maratończyk Brzeźno), Mateusz Stanisławski (Polonia II Środa Wielkopolska), Przemysław Wolniewicz (Piast Łubowo), Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl), Adrian Łucki (Pelikan Niechanowo), Zbigniew Kościański (Pelikan Niechanowo)

2 – Przemysław Wiśniewski (Pelikan Niechanowo), Marcin Sienkowski (Jurand Koziegłowy), Tomasz Filusz (Maratończyk Brzeźno), Łukasz Szymczak (Clescevia Kleszczewo), Stanisław Kiel (Phytopharm Klęka), Sebastian Rodziak (Pogoń Książ Wlkp.), Bartosz Kubalewski (Czarni Czerniejewo), Norbert Lipski (Kłos II Zaniemyśl), Patryk Waluszyński (Pelikan Niechanowo), Karol Jańczak (Czarni Czerniejewo), Michał Masztalski (Clescevia Kleszczewo), Maciej Białas (Pelikan Niechanowo), Igor Bródka (Phytopharm Klęka), Konrad Zandrowicz (Olimpia Poznań), Jakub Solarek (Polonia II Środa Wlkp.), Mateusz Sobkowiak (Maratończyk Brzeźno), Nikodem Jakołcewicz (Lider Swarzędz), Tomasz Mikołajczak (Phytopharm Klęka), Eryk Kowalski (Phytopharm Klęka), Sławomir Kasprzak (Piast Łubowo), Michał Kościelniak (Phytopharm Klęka), Patryk Kanclerz (Piast Łubowo),Szymon Wojciechowski (Jurand Koziegłowy), Marek Matysiak (Polonia II Środa Wlkp.), Marcin Mroczyński (Stella Luboń), Patryk Jankowski (Pelikan Niechanowo), Artur Łukasik (Maratończyk Brzeźno), Jakub Cierpiszewski (Czarni Czerniejewo), Krystian Dukarski (Maratończyk Brzeźno), Łukasz Zawacki (Phytopharm Klęka), Artur Bednarczyk (Olimpia Poznań), Mateusz Korcz (Lider Swarzędz),

1 – Adrian Nowak (Jurand Koziegłowy), Damian Buczma (Polonia II Środa Wielkopolska), Damian Nawrocik (Olimpia Poznań), Dominik Jabkiewicz (Czarni Czerniejewo), Mateusz Nowak (Phytopharm Klęka), Rafał Walczak (Lechita Kłecko), Adam Gomoliński (Lider Swarzędz), Piotr Gurling (Pogoń Książ Wielkopolski), Artur Kolmer (Lechita Kłecko), Maciej Rybak (Polonia II Środa Wielkopolska), Jakub Vetter (Lider Swarzędz), Daniel Smulkowski (Stella Luboń), Jakub Maćkowiak (Lider Swarzędz), Krzysztof Galusik (Pogoń Książ Wlkp.), Marcin Matysiak (Clescevia Kleszczewo), Dawid Połatyński (Pelikan Niechanowo), Adam Adamczyk (Phytopharm Klęka), Łukasz Grzelak (Polonia II Środa Wlkp.), Łukasz Ratajczak (Polonia II Środa Wlkp.), Mikołaj Lipiński (Jurand Koziegłowy), Michał Smolarek (Phytopharm Klęka), Krystian Biskupski (Olimpia Poznań), Dawid Przybylak (Lider Swarzędz), Błażej Budasz (Olimpia Poznań), Marcin Dębicki (Kłos II Zaniemyśl), Mateusz Kniat (Clescevia Kleszczewo), Tomasz Tomicki (Maratończyk Brzeźno), Wojciech Leporowski (Polonia II Środa Wlkp.), Adam Buczma (Polonia II Środa Wlkp.), Jakub Małkowski (Stella Luboń), Patryk Forszpaniak (Jurand Koziegłowy), Paweł Biliński (Stella Luboń), Patryk Bartocha (Maratończyk Brzeźno), Hubert Maćkowiak (Lider Swarzędz), Łukasz Białożyt (Polonia II Środa Wlkp.), Michał Walczak (Jurand Koziegłowy), Tomasz Winkel (Pelikan Niechanowo), Damian Potocki (Lider Swarzędz), Mateusz Mikołajczyk (Lechita Kłecko), Paweł Ochowiak (Clescevia Kleszczewo), Maciej Polody (Polonia II Środa Wlkp.), Daniel Olejniczak (Clescevia Kleszczewo), Patryk Łukaszewski (Stella Luboń), Bartosz Grasza (Stella Luboń), Michał Kaczor (Lechita Kłecko), Mateusz Bartkowiak (Kłos II Zaniemyśl), Konrad Macel (Jurand Koziegłowy), Michał Strugarek (Kłos II Zaniemyśl), Marcin Parus (Phytopharm Klęka), Bartosz Marzec (Lider Swarzędz), Mateusz Stolecki (Polonia II Środa Wlkp.), Piotr Cyrulewski (Czarni Czerniejewo), Mateusz Marciniak (Jurand Koziegłowy), Paweł Kulczak (Piast Łubowo), Mikołaj Janicki (Polonia II Środa Wlkp.), Robert Pankowski (Kłos II Zaniemyśl), Marcin Buszka (Maratończyk Brzeźno), Jacek Maćkowiak (Lider Swarzędz), Mateusz Walter (Stella Luboń)

Pobierz aplikację Real Soccer Manager