Nie zwalniamy tempa. Na platformach Google Play i AppStore czeka już na Was nowa aktualizacja aplikacji Real Soccer Manager. Dzięki niej będziecie otrzymywali stałe przypomnienia o głosowaniach i najważniejszych wiadomościach z klubu, a wszystko za pomocą wprowadzonych notyfikacji.

– Otrzymywaliśmy sygnały od naszych menadżerów, którzy zapominali o oddaniu głosów na ustawienie formacji lub wyjściowej jedenastce. Postanowiliśmy im pomóc, dlatego w nowej wersji aplikacji wprowadziliśmy notyfikacje, które będą przypominały użytkownikom o głosowaniach, a także będą kolejnym kanałem informacyjnym – powiedział dyrektor ds. rozwoju i innowacji Maciej Bukowian.

Notyfikacje to nic innego jak powiadomienia push na telefonie. Każdy menadżer z zainstalowaną aplikacją mobilną Real Soccer Manager będzie informowany o głosowaniach na poszczególne mecze, dzięki czemu nie zapomni zaproponować swojej jedenastki.

Przypominamy, że to nie koniec wprowadzonych zmian. Wczoraj za pośrednictwem naszej strony internetowej informowaliśmy Was o kolejnych, nowych rzeczach w aplikacji Real Soccer Manager. Przeczytajcie o tym TUTAJ.

Pobierz aplikację Real Soccer Manager