W ostatnich kilkunastu dniach rozegrano trzy spotkania w pierwszej grupie klasy A. Warto tym samym zaktualizować klasyfikację strzelców rozgrywek.

Bardzo dobrą formę strzelecką utrzymał Maciej Lisiecki z Czarnych Czerniejewo, który ma na koncie już 30  bramek. Dziewięć goli straty ma Adrian Małek z Lidera Swarzędz, a w czołówce znajdziemy również Kacpra Serwatkę z Lechity Kłecko i Krystiana Antczaka reprezentującego Olimpię Poznań.

Klasyfikacja strzelców klasy A po 20. kolejce

30 – Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

21 – Adrian Małek (Lider Swarzędz)

20 – Kacper Serwatka (Lechita Kłecko)

19 – Krystian Antczak (Olimpia Poznań)

15 – Krzysztof Kaźmierczak (Polonia II Środa Wielkopolska)

13 – Mateusz Szymkowiak (Lider Swarzędz), Damian Grzesiak (Piast Łubowo/Czarni Czerniejewo)

10 – Dawid Jurga (Stella Luboń), Szymon Grzelak (Polonia II Środa Wielkopolska)

9 – Mariusz Sawicki (Czarni Czerniejewo), Daniel Baran (Stella Luboń), Jakub Januchowski (Pelikan Niechanowo), Maciej Adamski (Piast Łubowo)

8 – Mateusz Goździaszek (Czarni Czerniejewo)

7 – Piotr Galusik (Pogoń Książ Wlkp.), Patryk Buczkowski (Czarni Czerniejewo), Marcin Daniel (Olimpia Poznań), Kamil Galusik (Pogoń Książ Wlkp.), Marcin Tomczak (Pogoń Książ Wlkp.)

6 – Alan Tomkowiak (Lechita Kłecko), Maciej Maćkowiak (Pogoń Książ Wielkopolski), Filip Adamski (Piast Łubowo), Piotr Jabłecki (Jurand Koziegłowy), Sławomir Urbaniak (Olimpia Poznań)

5 – Krystian Grzesiak (Piast Łubowo), Gaweł Perz (Olimpia Poznań), Krystian Pawlak (Polonia II Środa Wlkp.), Tomasz Szymczak (Clescevia Kleszczewo), Krzysztof Pawłowski (Czarni Czerniejewo), Piotr Stępniak (Lider Swarzędz), Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Krystian Kulczyk (Jurand Koziegłowy), Paweł Kaźmierczak (Kłos II Zaniemyśl)

4 – Wojciech Franc (Jurand Koziegłowy), Mikołaj Łopatka (Polonia II Środa Wlkp.), Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Adrian Błaszak (Polonia II Środa Wielkopolska), Rafał Wawrzyniak (Czarni Czerniejewo), Mateusz Pikul (Olimpia Poznań), Jakub Wolski (Phytopharm Klęka), Bartosz Pawlaczyk (Polonia II Środa Wielkopolska), Piotr Kujawa (Clescevia Kleszczewo), Paweł Błaszczyk (Clescevia Kleszczewo),

3 – Piotr Kalak (Polonia II Środa Wielkopolska), Błażej Matysiak (Pelikan Niechanowo), Tomasz Molka (Pogoń Książ Wlkp.), Mateusz Zbierski (Lider Swarzędz), Dawid Kosturski (Lider Swarzędz), Krzysztof Jackowiak (Pelikan Niechanowo), Kamil Maciejewski (Piast Łubowo), Sebastian Przybysławski (Maratończyk Brzeźno), Marcin Ogrodowczyk (Stella Luboń), Piotr Wagner (Jurand Koziegłowy), Oleksandr Danyliuk (Clescevia Kleszczewo), Mohamed Tayachi (Stella Luboń), Filip Osiński (Phytopharm Klęka), Dawid Biernat (Pogoń Książ Wlkp.), Matesz Kriger (Lechita Kłecko), Paweł Balcerowski (Clescevia Kleszczewo), Krzysztof Zawacki (Phytopharm Klęka), Mikołaj Przewoźny (Lider Swarzędz), Piotr Saskowski (Lechita Kłecko)

2 – Przemysław Wiśniewski (Pelikan Niechanowo), Marcin Sienkowski (Jurand Koziegłowy), Tomasz Filusz (Maratończyk Brzeźno), Mateusz Stanisławski (Polonia II Środa Wielkopolska), Łukasz Szymczak (Clescevia Kleszczewo), Stanisław Kiel (Phytopharm Klęka), Sebastian Rodziak (Pogoń Książ Wlkp.), Bartosz Kubalewski (Czarni Czerniejewo), Norbert Lipski (Kłos II Zaniemyśl), Patryk Waluszyński (Pelikan Niechanowo), Zbigniew Kościański (Pelikan Niechanowo), Karol Jańczak (Czarni Czerniejewo), Michał Masztalski (Clescevia Kleszczewo), Konrad Piechowiak (Maratończyk Brzeźno), Maciej Białas (Pelikan Niechanowo), Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy), Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl), Igor Bródka (Phytopharm Klęka), Sebastian Walkowiak (Olimpia Poznań), Konrad Zandrowicz (Olimpia Poznań), Jakub Solarek (Polonia II Środa Wlkp.), Mateusz Sobkowiak (Maratończyk Brzeźno), Nikodem Jakołcewicz (Lider Swarzędz), Tomasz Mikołajczak (Phytopharm Klęka), Eryk Kowalski (Phytopharm Klęka), Sławomir Kasprzak (Piast Łubowo), Michał Kościelniak (Phytopharm Klęka), Przemysław Wolniewicz (Piast Łubowo)

1 – Adrian Nowak (Jurand Koziegłowy), Damian Buczma (Polonia II Środa Wielkopolska), Damian Nawrocik (Olimpia Poznań), Dominik Jabkiewicz (Czarni Czerniejewo), Mateusz Nowak (Phytopharm Klęka), Rafał Walczak (Lechita Kłecko), Adam Gomoliński (Lider Swarzędz), Piotr Gurling (Pogoń Książ Wielkopolski), Artur Kolmer (Lechita Kłecko), Maciej Rybak (Polonia II Środa Wielkopolska), Marcin Mroczyński (Stella Luboń), Jakub Vetter (Lider Swarzędz), Daniel Smulkowski (Stella Luboń), Jakub Maćkowiak (Lider Swarzędz), Krzysztof Galusik (Pogoń Książ Wlkp.), Marcin Matysiak (Clescevia Kleszczewo), Dawid Połatyński (Pelikan Niechanowo), Łukasz Zawacki (Phytopharm Klęka), Jakub Cierpiszewski (Czarni Czerniejewo), Mateusz Korcz (Lider Swarzędz), Adam Adamczyk (Phytopharm Klęka), Marek Matysiak (Polonia II Środa Wlkp.), Łukasz Grzelak (Polonia II Środa Wlkp.), Łukasz Ratajczak (Polonia II Środa Wlkp.), Mikołaj Lipiński (Jurand Koziegłowy), Michał Smolarek (Phytopharm Klęka), Krystian Biskupski (Olimpia Poznań), Dawid Przybylak (Lider Swarzędz), Błażej Budasz (Olimpia Poznań), Marcin Dębicki (Kłos II Zaniemyśl), Mateusz Kniat (Clescevia Kleszczewo), Tomasz Tomicki (Maratończyk Brzeźno), Wojciech Leporowski (Polonia II Środa Wlkp.), Adam Buczma (Polonia II Środa Wlkp.), Jakub Małkowski (Stella Luboń), Patryk Forszpaniak (Jurand Koziegłowy), Paweł Biliński (Stella Luboń), Patryk Bartocha (Maratończyk Brzeźno), Hubert Maćkowiak (Lider Swarzędz), Łukasz Białożyt (Polonia II Środa Wlkp.), Michał Walczak (Jurand Koziegłowy), Szymon Wojciechowski (Jurand Koziegłowy), Tomasz Winkel (Pelikan Niechanowo), Krystian Dukarski (Maratończyk Brzeźno), Damian Potocki (Lider Swarzędz), Jakub Pioch (Kłos II Zaniemyśl), Mateusz Mikołajczyk (Lechita Kłecko), Paweł Ochowiak (Clescevia Kleszczewo), Maciej Polody (Polonia II Środa Wlkp.), Daniel Olejniczak (Clescevia Kleszczewo), Patryk Kanclerz (Piast Łubowo), Dariusz Andrzejak (Olimpia Poznań), Patryk Łukaszewski (Stella Luboń), Bartosz Grasza (Stella Luboń), Michał Kaczor (Lechita Kłecko), Mateusz Bartkowiak (Kłos II Zaniemyśl)

Pobierz aplikację Real Soccer Manager