W ubiegłą sobotę ze zwycięstw cieszyli się również młodzi piłkarze Olimpii Poznań z rocznika 2006 i 2007. Podopieczni trenera Artura Bednarczyka wygrali dwa mecze w Marathon Liga Mistrzów Koziołka.

Młodzi poznaniacy objęli prowadzenie już po pierwszych dwóch kolejkach, w których zremisowali 1-1 z Koziołkiem Poznań oraz ograli 4-0 ekipę UKS Śrem. W ostatnią sobotę rozegrano kolejne dwie serie meczów.

Podopieczni trenera Artura Bednarczyka na dobry początek nie dali szans rówieśnikom z Tarnovii Tarnowo Podgórne, pokonując przeciwnika 3-1. Identycznym rezultatem zakończyło się natomiast spotkanie z UKS Lusowo. Olimpia Poznań z dziesięcioma punktami zajmuje pierwsze miejsce w tabeli, mają 3-punktową przewagę nad UKS Lusowo, Unią Swarzędz i Koziołkiem.

– Zagraliśmy z fajnymi i wymagającymi rywalami i w obu meczach pokazaliśmy dobrą piłkę. Stworzyliśmy też dużo więcej sytuacji podbramkowych. To cieszy – powiedział trener Artur Bednarczyk.

Za tydzień 21 kwietnia czekają nas kolejne dwa mecze. Gracze Olimpii z roczników 2006 i 2007 zmierzą się najpierw z Unią Swarzędz, a następnie z Koziołkiem Poznań. Zapraszamy już teraz na boisko MOS przy ulicy Gdańskiej.

Pobierz aplikację Real Soccer Manager