Drużyna Olimpii Poznań przygotowuje się do sobotniego spotkania z Jurandem Koziegłowy. Po ostatnim meczu kilku zawodników narzeka jednak na urazy. Tradycyjnie prezentujemy Wam raport zdrowotny.

Dolegliwości bólowe zgłaszał mi Sebastian Walkowiak, który ma napięty mięsień dwugłowy uda – powiedział fizjoterapeuta Marcin Kołodziejczak. Kapitan Olimpii Poznań będzie jednak do dyspozycji sztabu szkoleniowego na sobotnie starcie z Jurandem Koziegłowy.

Meczu z Kłosem II Zaniemyśl nie dokończył Marcin Daniel. – Ma uraz przeciążeniowy ścięgna Achillesa oraz mięśni grupy kulszowo-goleniowej ­- wyjaśnił fizjoterapeuta. W gronie piłkarzy zmagającymi się z dolegliwościami bólowymi jest również Kamil Lesiński. – Skarżył się na ból w kolanie, ale z każdym dniem czuje się lepiej – dodał.

Pod znakiem zapytania stoi występ Artura Bednarczyka. – Ma skręcony staw skokowy. W czwartek będzie jeszcze pracować ze mną i wtedy okaże się, czy będzie w stanie zagrać w sobotę z Jurandem Koziegłowy – podsumował Marcin Kołodziejczak.

Przypomnijmy, że do końca sezonu na boiskach nie zobaczymy już Gawła Perza. Skrzydłowy naderwał więzadła w kolanie drugiego stopnia i teraz czeka go żmudna rehabilitacja.

Pobierz aplikację Real Soccer Manager