Zmagania w poznańskiej klasie A rozpoczęliśmy na dobre. Za nami kolejna seria spotkań, a tym samym przetasowania w klasyfikacji strzelców.

Niezmiennie liderem jest Maciej Lisiecki. Zawodnik Czarnych Czerniejewo musi jednak mieć się na baczności, ponieważ w weekend cztery gole strzelił Kacper Serwatka z Lechity Kłecko, a dwa kolejne trafienia zanotował Krystian Antczak. Ostatniego słowa nie powiedzieli również Adrian Małek i Krzysztof Kaźmierczak, którzy również zdobywali bramki w ostatnich dniach.

Klasyfikacja strzelców klasy A po 15. kolejce:

22 – Maciej Lisiecki (Czarni Czerniejewo)

18 – Kacper Serwatka (Lechita Kłecko)

16 – Krystian Antczak (Olimpia Poznań)

15 – Adrian Małek (Lider Swarzędz)

14 – Krzysztof Kaźmierczak (Polonia II Środa Wielkopolska)

12 – Damian Grzesiak (Piast Łubowo/Czarni Czerniejewo)

10 – Mateusz Szymkowiak (Lider Swarzędz)

9 – Mariusz Sawicki (Czarni Czerniejewo), Daniel Baran (Stella Luboń), Jakub Januchowski (Pelikan Niechanowo)

7 – Piotr Galusik (Pogoń Książ Wlkp.), Patryk Buczkowski (Czarni Czerniejewo), Mateusz Goździaszek (Czarni Czerniejewo), Marcin Daniel (Olimpia Poznań), Maciej Adamski (Piast Łubowo)

6 – Alan Tomkowiak (Lechita Kłecko), Maciej Maćkowiak (Pogoń Książ Wielkopolski)

5 – Szymon Grzelak (Polonia II Środa Wielkopolska), Krystian Grzesiak (Piast Łubowo), Gaweł Perz (Olimpia Poznań), Krystian Pawlak (Polonia II Środa Wlkp.), Tomasz Szymczak (Clescevia Kleszczewo), Krzysztof Pawłowski (Czarni Czerniejewo), Marcin Tomczak (Pogoń Książ Wlkp.), Dawid Jurga (Stella Luboń)

4 – Wojciech Franc (Jurand Koziegłowy), Krystian Kulczyk (Jurand Koziegłowy), Mikołaj Łopatka (Polonia II Środa Wlkp.), Filip Adamski (Piast Łubowo), Andrzej Stefański (Pelikan Niechanowo), Adrian Błaszak (Polonia II Środa Wielkopolska), Piotr Jabłecki (Jurand Koziegłowy), Rafał Wawrzyniak (Czarni Czerniejewo), Piotr Stępniak (Lider Swarzędz)

3 – Piotr Kalak (Polonia II Środa Wielkopolska), Błażej Matysiak (Pelikan Niechanowo), Tomasz Molka (Pogoń Książ Wlkp.), Mateusz Zbierski (Lider Swarzędz), Dawid Kosturski (Lider Swarzędz), Krzysztof Jackowiak (Pelikan Niechanowo), Kamil Galusik (Pogoń Książ Wlkp.), Mateusz Pikul (Olimpia Poznań), Bartosz Pawlaczyk (Polonia II Środa Wielkopolska), Paweł Kaźmierczak (Kłos II Zaniemyśl), Kamil Maciejewski (Piast Łubowo), Sebastian Przybysławski (Maratończyk Brzeźno), Piotr Kujawa (Clescevia Kleszczewo), Paweł Błaszczyk (Clescevia Kleszczewo), Marcin Ogrodowczyk (Stella Luboń), Piotr Wagner (Jurand Koziegłowy), Oleksandr Danyliuk (Clescevia Kleszczewo), Mohamed Tayachi (Stella Luboń), Filip Osiński (Phytopharm Klęka), Dawid Biernat (Pogoń Książ Wlkp.), Matesz Kriger (Lechita Kłecko)

2 – Przemysław Wiśniewski (Pelikan Niechanowo), Marcin Sienkowski (Jurand Koziegłowy), Tomasz Filusz (Maratończyk Brzeźno), Mateusz Stanisławski (Polonia II Środa Wielkopolska), Łukasz Szymczak (Clescevia Kleszczewo), Stanisław Kiel (Phytopharm Klęka), Sebastian Rodziak (Pogoń Książ Wlkp.), Bartosz Kubalewski (Czarni Czerniejewo), Norbert Lipski (Kłos II Zaniemyśl), Patryk Waluszyński (Pelikan Niechanowo), Zbigniew Kościański (Pelikan Niechanowo), Karol Jańczak (Czarni Czerniejewo), Michał Masztalski (Clescevia Kleszczewo), Konrad Piechowiak (Maratończyk Brzeźno), Maciej Białas (Pelikan Niechanowo), Szymon Kaczmarek (Jurand Koziegłowy), Wiktor Strojny (Kłos II Zaniemyśl), Piotr Saskowski (Lechita Kłecko), Igor Bródka (Phytopharm Klęka), Sebastian Walkowiak (Olimpia Poznań), Sławomir Urbaniak (Olimpia Poznań), Mikołaj Przewoźny (Lider Swarzędz), Konrad Zandrowicz (Olimpia Poznań), Krzysztof Zawacki (Phytopharm Klęka), Jakub Wolski (Phytopharm Klęka)

1 – Adrian Nowak (Jurand Koziegłowy), Przemysław Wolniewicz (Piast Łubowo), Damian Buczma (Polonia II Środa Wielkopolska), Damian Nawrocik (Olimpia Poznań), Dominik Jabkiewicz (Czarni Czerniejewo), Mateusz Nowak (Phytopharm Klęka), Michał Kościelniak (Phytopharm Klęka), Rafał Walczak (Lechita Kłecko), Mateusz Sobkowiak (Maratończyk Brzeźno), Adam Gomoliński (Lider Swarzędz), Piotr Gurling (Pogoń Książ Wielkopolski), Artur Kolmer (Lechita Kłecko), Maciej Rybak (Polonia II Środa Wielkopolska), Marcin Mroczyński (Stella Luboń), Jakub Vetter (Lider Swarzędz), Tomasz Mikołajczak (Phytopharm Klęka), Paweł Balcerowski (Clescevia Kleszczewo), Daniel Smulkowski (Stella Luboń), Jakub Maćkowiak (Lider Swarzędz), Krzysztof Galusik (Pogoń Książ Wlkp.), Marcin Matysiak (Clescevia Kleszczewo), Dawid Połatyński (Pelikan Niechanowo), Łukasz Zawacki (Phytopharm Klęka), Jakub Cierpiszewski (Czarni Czerniejewo), Mateusz Korcz (Lider Swarzędz), Adam Adamczyk (Phytopharm Klęka), Marek Matysiak (Polonia II Środa Wlkp.), Łukasz Grzelak (Polonia II Środa Wlkp.), Łukasz Ratajczak (Polonia II Środa Wlkp.), Nikodem Jakołcewicz (Lider Swarzędz), Mikołaj Lipiński (Jurand Koziegłowy), Michał Smolarek (Phytopharm Klęka), Krystian Biskupski (Olimpia Poznań), Dawid Przybylak (Lider Swarzędz), Błażej Budasz (Olimpia Poznań), Marcin Dębicki (Kłos II Zaniemyśl), Mateusz Kniat (Clescevia Kleszczewo), Tomasz Tomicki (Maratończyk Brzeźno), Wojciech Leporowski (Polonia II Środa Wlkp.), Adam Buczma (Polonia II Środa Wlkp.), Jakub Małkowski (Stella Luboń), Patryk Forszpaniak (Jurand Koziegłowy), Sławomir Kasprzak (Piast Łubowo), Paweł Biliński (Stella Luboń), Patryk Bartocha (Maratończyk Brzeźno), Dawid Jakubiak (Stella Luboń), Hubert Maćkowiak (Lider Swarzędz), Łukasz Białożyt (Polonia II Środa Wlkp.), Michał Walczak (Jurand Koziegłowy), Szymon Wojciechowski (Jurand Koziegłowy)

Pobierz aplikację Real Soccer Manager